الأربعاء، 13 مارس 2019

چندین سال پیش، برنامه نویسی توسط بسیاری از کاربران به عنوان یک سرگرمی عجیب و غریب برای عجیب و غریب با استفاده از کامپیوتر در زیرزمین خود دیده می شود. مسلما، برنامه نویسان پیشرفته کامپیوتر برخی از چالش های جاه طلبی جهان را برای مدت زمان طولانی در بر می گیرند. اما برای بسیاری از مردم، برنامه نویسی به عنوان یک فعالیت آزاد به تنهایی برای علاقه مندان فن آوری در نظر گرفته شد.

اما ادراک عمومی شروع به تغییر می کند. رمزگذاری از سرگرمی به یک مهارت حرفه ای انتقادی پیشرفت کرده است . کارفرمایان تمایل خود را برای پرداخت حق بیمه برای کار کارمندان با مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی نشان داده اند. همانطور که معلوم است، این سرگرمی یک بار دیگر می تواند پایه ای برای حرفه ای متکی باشد.

دانستن این، شما ممکن است بدانم که آیا یادگیری کد چیزی است که شما باید در نظر بگیرد. اگر هنوز سوالاتی دارید که چرا باید کد را یاد بگیرید، ما اطلاعاتی را به شما خواهیم داد. ما حرفه ای ها را از طیف گسترده ای از حرفه ها پرسیدیم تا افکار خود را درباره مزایای یادگیری برای کد گذاری به اشتراک بگذارند. 

چرا کد را یاد بگیرند؟ 6 مزایای شگفت انگیز را در نظر بگیرید
مزایای یادگیری برای کد می تواند به طور شگفت انگیزی گسترده باشد. در اینجا چند روش یادگیری کد می تواند برای شما مفید باشد.

1. برنامه های کاری و برنامه نویسی دارای پتانسیل بالاتری هستند
یکی از قوی ترین و واضح ترین ترس های یادگیری کد، پتانسیل درآمد برای برنامه نویسان و برنامه نویسان است. دفتر آمار کار (BLS) آهنگ حقوق و دستمزد و سایر اطلاعات مهم نیروی کار برای انواع مشاغل.

نگاهی به حقوق سالانه سالانه سال 2016 برای این حرفه ها مربوط به برنامه نویسی و برنامه نویسی:

اشتغال:

2016 متوسط ​​حقوق سالانه *

توسعه دهندگان وب

66،130 دلار

مدیران شبکه سیستم

79،700 دلار

برنامه نویسان کامپیوتر

79،840 دلار

مدیران پایگاه داده

84،950 دلار

توسعه دهندگان نرم افزار

102،280 دلار

برای قرار دادن آن در منظر، درآمد متوسط ​​سالانه برای همه مشاغل در سال 2016 37040 دلار بود. * همانطور که می بینید، شغلی که شامل برخی برنامه های برنامه نویسی، برنامه نویسی یا مهارت های اسکریپتی هستند، با حقوق بالا با میانگین در ارتباط هستند.

2. تقاضا برای کارهای مربوط به برنامه نویسی قوی است
اگر یک نفر به دنبال استخدام برای موقعیت باشد، خوب است حقوق و دستمزد قوی؟ وقتی که به کارهای مربوط به برنامه نویسی می آید، فرصت زیادی وجود دارد.

در اینجا، پیش بینی های BLS برای حرفه های مرتبط با برنامه نویسی و برنامه نویسی وجود دارد:

اشتغال:

تغییرات پیش بینی شده در استخدام (2016-2026)

توسعه دهندگان وب

13٪

مدیران شبکه سیستمبرنامه نویسان کامپیوتر

-8٪

مدیران پایگاه داده

11٪

توسعه دهندگان نرم افزار

24٪

هنگامی که در مقایسه با میانگین ملی هفت درصد رشد، شما می توانید ببینید که تعداد انگشت شماری از موقعیت ها در حد متوسط ​​هستند. برنامه نویسان کامپیوتر جالب توجه هستند، اما برخی معتقدند که این پیش بینی ها تحت تاثیر مهارت های برنامه نویسی رایانه ای قرار می گیرند که در ترکیب با دیگر نقش های تکنولوژیکی مربوط به تقاضا قرار می گیرند.

در حالی که این نقش هنوز بسیار ارزشمند است، موقعیت های ترکیبی بیشتر و بیشتر در نیروی کار معرفی می شود. این باعث شده است که برنامه های پست الکترونیکی کمپین "برنامه نویسان کامپیوتر" کمتری داشته باشد و فرصت های بیشتری را به همراه داشته باشد که مهارت های برنامه نویسی را به دیگر عناوین شغلی ترکیب می کند.

3. توانایی کد گذاری چشم انداز جدیدی را برای حل مشکل ارائه می دهد
"آموزش به کد دارای اثر غیر عمدی از آموزش به شما چگونگی فکر می کنم، می گوید:" آدریان Degus، مدیر عامل شرکت Nuvro . او ادامه می دهد که توضیح می دهد که او عاشق مشکلات بیشتری برای حل مسائل است. اما تجربه برنامه نویسی او به او آموخت که منطقی به مشکلات برسد. او می افزاید: «درک منطق، در یک سطح عمیق، باعث بهبود مهارت حل مسئله در ده برابر شده است.

رمزگذاری، در اساسی ترین اصطلاحات، واقعا فقط یک کامپوننت را تعیین می کند که براساس دستورالعمل های منطقی شما مشخص شده است. وظایف بسیار پیچیده است که اساسا مجموعه ای از عملیات کوچکتر است، زمانی که شما آنها را شکستن. این رویکرد روش شناختی و منطقی برای حل مسئله می تواند برای تشخیص مشکلات فراتر از چالش برنامه نویسی باشد.

هیلاری پرنده، توسعه دهنده ارشد در Get CenturyLink ، با این احساس موافق است و می گوید که یادگیری کد از زندگی شخصی و حرفه ای او، با تشویق او به گام به گام و برخورد با شرایط از دیدگاه منطقی، سود برده است. او می گوید: "من می توانم مشکلات را به قطعات کوچک و جداگانه برسانم و چگونگی تأثیر آنها بر دیگران را توضیح دهم." "این به من کمک می کند تصمیم بگیرد که در چه زمینه مساله برای اولین بار تمرکز شود."

4. یادگیری برای کد ارائه می دهد انعطاف پذیری حرفه ای
یادگیری کد می تواند به ایجاد فرصت های جدید در فرصت های شغلی خود کمک کند و در نهایت شما را تبدیل به یک نامزد انعطاف پذیر تر در یک اقتصاد دیجیتالی با سرعت در حال تغییر می کند. دانیل دیویدسون، صاحب شرکت طراحی دان ، کار خود را در طراحی چاپی آغاز کرد، اما متوجه شد که او به دلیل فقدان دانش برنامه نویسی به طور مداوم از دست رفته است.

"تنها بزرگترین مهارت من برای زندگی حرفه ای من برداشت شده است یادگیری نحوه کد گذاری است."

دیویدسون می گوید: "تنها بزرگترین مهارت هایی که من برای زندگی حرفه ای خود برداشت کردم، یادگیری نحوه کد گذاری را داشته است." "اگر به كسی آموخته نشدم، سالها پیش از كار بی خبر بودم. این رهایی یافته و بسیار سودآور است. "

دیویدسون اضافه می کند که حتی اگر کار شما نیازی به درک عمیق از برنامه نویسی یا زبان برنامه نویسی نداشته باشد، هنوز هم کمک می کند زیرا شما احتمالا نیاز به ارتباط با شخص دیگری دارید. یادگیری کد، حتی به عنوان سرگرمی، می تواند به شما یک نقطه مرجع مشترک و درک بهتر از کسانی که مقابله با برخی از پیچیده برنامه نویسی و برنامه نویسی نقش خارج وجود دارد.

5. یادگیری کد میتواند فرصتی برای خانوادهها باشد
چقدر این فرصت برای یادگیری چیزهای عملی و جدید با بچه هایتان دارید؟ والدین با کودکان مدرسه فرصت دارند از همان ابتدای برنامه نویسی و برنامه نویسی یاد بگیرند.

دگوش می گوید: "10 ساله پسر من تصمیم گرفت تا در همان زمان با من کار کند." "این یک تجربه چالش برانگیز اما بسیار با ارزش بود. تا به امروز، پسرم و من صحبت کردن روی میز غذا را برنامه ریزی می کنیم، در حالی که بقیه خانواده ما را سرگرم کننده می کند تا به عنوان عجایب ".

یکی از راه های عالی برای آزمایش آب یادگیری به کد این است که با منابع کودک دوستانه مانند خراش ، که به شما و فرزند شما مقدمه ای برای مبانی برنامه ریزی و استدلال سیستمیک می دهد. این درک اساسی به شما کمک می کند که به زبان و برنامه های پیچیده تر حرکت کنید .

برای کالبد آموزشی و سرگرمی برنامه نویسی با بچه های خود، کالج Road Rasmussen را از Road Code بررسی کنید.

6. رمزگذاری می تواند در شغلی که ممکن است انتظار نداشته باشد مفید باشد
شما ممکن است فکر کنید برنامه نویسی و مهارت های برنامه نویسی تنها برای افرادی که در حرفه های بسیار تخصصی کار می کنند ارزشمند هستند. در حالی که درست است که یادگیری کد برای بعضی از نقش ها مهم تر است، به این معنا نیست که شما نمی توانید روش های عملی برای اعمال دانش کدنویسی در کارهای غیر کدینگ پیدا کنید.

مارک میلیجان، مدیر اجرایی و معمار اصلی نرم افزار ورشکستگی هرجای دیگر می گوید که دانش برنامه نویسی او به عنوان یک کارآفرین به شیوه های غیر منتظره ای به کار گرفته شده است.

"ما قادر به استفاده از پایتون برای کد کردن الگوریتم های تبلیغاتی ما بودیم، که همچنین ما را در حدود 1000 دلار در هر ماه نجات داد." Billion توضیح می دهد. "بنابراین، اگر شما در کسب و کار هستند - هر نوع برنامه ریزی کسب و کار بسیار مهم است."

توانایی کد اجازه می دهد Billion به طور خودکار وظایف منشی است که در نهایت او را نجات داد پول. این یک مزیت بزرگ برای کسب و کارهای کوچک است که در آن بودجه ها به طور معمول بسیار کم هستند.

برای کسانی که با برنامه نویسان و برنامه نویسان همکاری می کنند، یادگیری اصول اولیه برنامه نویسی می تواند شما را به یک عضو بسیار ارزشمند از یک تیم تبدیل کند.

"در حالی که من در درجه اول هستم یک بازاریاب، داشتن دانش فنی یکی از بزرگترین دارایی من می توانم تیم من ارائه شده است، می گوید:" جیک لین، مدیر رشد در پاک کننده را فشار دهید . "قادر بودن به تغییر مبنای کد کمک می کند تا توسعه دهندگان ما را به تمرکز بر مسائل مهم تر و کاهش زمان وقوع توسعه کمک کنند."

شما لازم نیست که یک برنامه نویسی سوء استفاده از مزایای یادگیری برای کد استفاده کنید. دانستن فقط به اندازه کافی برای مفید بودن می تواند در بسیاری از محیط های کسب و کار یک دارایی مثبت باشد.

قرار دادن مهارت های برنامه نویسی برای کار
همانطور که می بینید، دلایل زیادی برای یادگیری کد وجود دارد. این که آیا فقط برای سرگرمی و یا به عنوان یک شکل از توسعه حرفه ای است، شما مطمئن هستید که از مزایای استفاده از برخی از مزایا در ایجاد یک پایه ای از مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی لذت ببرید.

اگر انگیزه های شغلی پشت علاقه شما به برنامه نویسی باشد، می خواهید بیشتر از برخی از موقعیت هایی که از این مهارت ها بیشترین بهره را در اقتصاد دیجیتال ما به دست آورده اید، بیشتر بدانید. در مقاله ما بیشتر بدانید " 6 شغل های ترکیبی با تقاضای بالا که تجارت و تکنولوژی را گسترش می دهند".


* داده های حقوق و دستمزد BLS نشان دهنده درآمد ملی و متوسط ​​برای اشخاص ذکر شده و شامل کارگران در تمام سطوح آموزش و تجربه می شود. این داده ها حقوق اولیه را نشان نمی دهد. شرایط کار در منطقه شما ممکن است متفاوت باشد.
مشاركة

0 تعليق


الرموز الانفعاليةالرموز الانفعالية

AdSpace768x90
AdSpace768x90
AdSpace768x90